Fåtöljer i skinn

402795

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rödbrun skinnklädsel, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

Rum 2

Fåtöljer i skinn

Budhistorik (4 bud)

2717964
1 800
2717962
2714711
2714603

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.