Birger Halling

402793

BIRGER HALLING (1907-1996): efter Karel Appel, monogramsignerad BH, textil, ca 120x106 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Mattor/Textilier

Birger Halling

Budhistorik (7 bud)
2705241
2720598
2705241
750
2708159
700
2705241

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.