Eugenijus Budrys oljemålning

402769

EUGENIJUS BUDRYS (1925-2007): Komposition, signerad och daterad 1991, olja på duk, ca 139x190 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Krackeleringar

Rum 9

Eugenijus Budrys oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2720595
4 400
2705344
4 200
2720594
4 200
2705344
2705343
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.