Stege furu

402766

STEGE, 1900-talets första hälft, furu, längd ca 225 cm

Bruksslitage

Diverse

Rum 3

Stege furu

Budhistorik (2 bud)

2710809
2703425

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.