Nattduksbord sekelskiftet

402765

NATTDUKSBORD, 1800-talets slut, rotfanér, med underskåp samt låddel, höjd 77, 43x41 cm

Bruksslitage

Rum 20

Nattduksbord sekelskiftet

Budhistorik (6 bud)
2718923
650
2718844
600
2717845
550
2717197
500
2717197

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.