Stolar Sibast

402754

STOLAR, 6 st, Danmark, 1960-tal, Sibast, delvis teak, stoppade sitsar, skyltmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Smärre ytskador, senare klädsel, en stol ostadig

Möbler, Design

Rum 22

Stolar Sibast

Budhistorik (10 bud)
2718452
2 400
2718449
2718448
2718447
1 900
2718446
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.