Johan Christian Klengel ett par pannåer

402752

JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland, 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm

Sprickor

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (17 bud)
2719085
9 400
2718676
9 200
2718676
8 800
2719084
8 600
2718676
7 800

Slutpris SEK:
9 400
897 EUR, 1 009 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.