Väggarmatur Holm & Sörensen

402746

HOLM & SÖRENSEN, väggarmatur, skärm i mässingsplåt, 1900-talets andra hälft, delvis genombruten dekor, etikettmärkt, diameter ca 30 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Väggarmatur Holm & Sörensen

Budhistorik (11 bud)
2711563
850
2718443
850
2711563
700
2718119
650
2711563
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.