INGER EKDAHL 1963

402743

INGER EKDAHL (1922-2013): Linje, monogramsignerad iE, blandteknik på papper, märkt 1963 på baksidan, 35x12 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

Monter 6

INGER EKDAHL 1963

Budhistorik (14 bud)
2724104
1 300
2724113
2724104
2724109
2724104
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.