INGER EKDAHL 1961

402739

INGER EKDAHL (1922-2013): Stående, monogramsignerad och daterad iE 1961, blandteknik på papper, ca 60x19 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

Rum 9

INGER EKDAHL 1961
Budhistorik (13 bud)
2724100
2720601
1 400
2718978
1 300
2717422
2717268

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.