INGER EKDAHL 1960-tal

402738

INGER EKDAHL (1922-2013): Horisontal mot rött, monogramsignerad iE, blandteknik på grafisk botten på papper, ca 61x20,5 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

Rum 9

INGER EKDAHL 1960-tal

Budhistorik (14 bud)
2724091
1 700
2722524
1 600
2722524
1 300
2717426
2717267

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.