INGER EKDAHL

402726

INGER EKDAHL (1922-2013) Konstruktion I-II, osignerade, kulspets på papper, ca 48x61 resp 33x33 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramade, tejprester

Konst, Teckningar

Rum 9

INGER EKDAHL

Budhistorik (9 bud)
2724079
2724083
750
2724079
700
2724071
650
2724071
550

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.