INGER EKDAHL

402724

INGER EKDAHL (1922-2013): (2) Cirklar, osignerade, kulspets på papper, 51x65 resp 51x65 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Veck, kantskador, oramade

Konst, Teckningar

Rum 9

INGER EKDAHL

Budhistorik (18 bud)
2724094
1 700
2724082
1 600
2724088
1 600
2724082
2724075
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.