INGER EKDAHL

402721

INGER EKDAHL (1922-2013): "Harmonigram", signerad och daterad Inger Ekdahl -69, kulspets på papper, ca 31x44 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

Konst, Teckningar

Fack 37

INGER EKDAHL

Budhistorik (4 bud)

2723533
450
2712356
2708055
2706798

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.