Baljfåtöljer i sengustaviansk stil

402720

BALJFÅTÖLJER, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-tal, sitthöjd ca 47 cm

slitage

Budhistorik (15 bud)
2718903
4 200
2718892
2711428
3 800
2718891
3 600
2711428
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.