INGER EKDAHL

402717

INGER EKDAHL (1922-2013) Konstruktion I-III, signerade Inger Ekdahl 1968 resp 1969, kulspets på papper, ca 30x30 resp 31x31 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad, fläckar, tejprester i marginal

Konst, Teckningar

Rum 9

INGER EKDAHL

Budhistorik (11 bud)
2723806
1 600
2723536
2723805
2723536
1 400
2723804
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.