INGER EKDAHL

402713

INGER EKDAHL (1922-2013): Stjärna, signerad och daterad Inger Ekdahl 1969, kulspets, 32x32 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

Konst, Teckningar

Fack 37

INGER EKDAHL
Budhistorik (18 bud)
2724051
1 600
2724063
1 600
2724051
1 400
2724058
1 300
2724051

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.