Bo Hylander - Komposition

402711

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2006, olja på duk, ca 116x90 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (3 bud)

2735060
2 800
2730246
2728543

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.