Bo Hylander - Komposition

402708

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2000, olja på duk, ca 116x90 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (4 bud)

2718983
2718975
2718476
1 600
2703353

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.