Bo Hylander - Komposition

402707

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2004, olja på duk, ca 116x90 cm
PROEVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Simris

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (3 bud)

2720761
650
2706480
2705345

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.