Bo Hylander - Komposition

402706

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2000, olja på duk, ca 116x90 cm
PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Simris

Rum 9

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (11 bud)
2720838
1 300
2720834
2720831
2720830
2720822
850

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.