Lennart Aschenbrenner färglitografier

402705

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): (5), Kompositioner, signerad och daterad Aschenbrenner -82, färglitografier 53/66, 60x44 cm

Budhistorik (28 bud)
2718722
3 800
2718721
3 600
2718720
3 400
2718719
3 200
2718718

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.