Jules Schyl oljemålning

402695

JULES SCHYL (1893-1977): Fruktstund med gubbe, signerad och daterad Schyl 32, ā tergo signerad och daterad Schyl -32 sept, olja på duk, ca 53x48 cm

Rum 6

Jules Schyl oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2718445
3 200
2718416
2718444
2718416
2 800
2718229
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.