Hylla 1800-tal

402694

HYLLA, 1800-tal, möjligen hälsingland, polykrom dekor av blomsterslinga, höjd ca 186, 78x40 cm

Slitage, sakdor

Rum 18

Hylla 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2718496
2 400
2717797
2718495
2717797
1 400
2709160
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.