Niels Jensen

402693

NIELS JENSEN (född 1964): "Face II", signerad, akryl/blandteknik på duk, ca 222x142 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Rum 9

Niels Jensen

Budhistorik (10 bud)
2720560
7 400
2720531
7 200
2720531
6 400
2720520
6 200
2720422
6 000

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.