Niels Jensen

402691

NIELS JENSEN (född 1964): "Face I", signerad, akryl/blandteknik på duk, ca 222x142 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Rum 9

Niels Jensen

Budhistorik (26 bud)
2720585
11 500
2720584
11 000
2720542
10 500
2720566
10 500
2720542
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.