Bengt Lindström färglitografi

402689

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 22/99, färgcarborundumgravyr, ca 75x55 cm

Fack 21

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (17 bud)
2718620
1 400
2717405
1 300
2703454
2705007
2703454

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.