Michaela Dahlberg akryl

402688

MICHAELA DAHLBERG (född 1977): Landskap med måne, signerad och daterad ā tergo 2004, akryl på pannå, ca 53x122 cm

Michaela Dahlberg akryl

Budhistorik (6 bud)
2718579
1 400
2716475
1 300
2716474
2704292
2704291

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.