Pontus Carle

402683

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad ā tergo 8-95, 97x130 cm

Rum 9

Pontus Carle

Budhistorik (18 bud)
2715327
1 300
2714295
2714294
2714293
2713419
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.