Matbord England

402682

MATBORD, iläggsskiva, 1800-tal, England, balusterformade ben med kannelyrer, hjultrissor, höjd ca 73, 145x12, en iläggsskiva ā 46 cm

Utdragsvev saknas, ytslitage

Rum 3

Matbord England

Budhistorik (3 bud)

2717864
2709428
2703351

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.