Niels Jensen

402681

NIELS JENSEN (född 1964): "Stadens ängel", signerad, akryl på pannå, ca 122x122 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Rum 9

Niels Jensen

Budhistorik (20 bud)
2720547
7 400
2720581
7 200
2720547
7 000
2720552
6 800
2720547
6 600

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.