Kaffekvarn

402676

KAFFEKVARN, gjutjärn, 1900-talets första hälft, Philadelphia Enterprise, höjd ca 37 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Kaffekvarn

Budhistorik (15 bud)
2716319
2714078
2715762
2714078
950
2715385
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.