Carl Gabriel Wadell oljemålning

402674

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av kung Oscar II, signerad och daterad C.G Wadell -07, olja på duk, 75x55 cm

Mindre tryckskada, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (10 bud)
2711076
1 700
2710475
1 600
2703127
2703524
2703127

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.