Brickbord rokokostil

402673

BRICKBORD, 1900-tal, rokokostil, underrede i bemålat trä, brickan i bemålad plåt, höjd 65, 74x55 cm

Bruksslitage

Rum 6

Brickbord rokokostil

Budhistorik (2 bud)

2711769
2709728

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.