Spegel och ljuslampetter

402668

SPEGEL, LJUSLAMPETTER 1 par, tenn, 1930-tal, diameter ca 48 cm

Slitage

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel och ljuslampetter

Budhistorik (24 bud)
2714838
1 800
2714721
1 700
2706037
1 600
2705953
2706036
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.