Skrivbord med pall

402663

SKRIVBORD, PALL, 1900-tal, vitmålade, lådor i sargen, höjd ca 107, 90x60 cm, nyckel finns

Slitage, ytsakdor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 5

Skrivbord med pall

Budhistorik (26 bud)
2717226
2 800
2717223
2 600
2717225
2 400
2717223
2717045

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.