Taklampor

402655

TAKLAMPOR, 3 st. 1900-tal, oxiderad mässingsplåt och svarvade detaljer, höjd ca 40 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampor

Budhistorik (44 bud)
2715576
8 400
2715587
8 200
2715576
8 000
2715571
7 800
2715552
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.