SVEN LIDBERG

402652

SVEN LIDBERG (1929-2009): (2) Restaurangpersonal samt A-laget, signerade, ea, 1 handkolorerad, litografier, ca 43x34 resp 35x22 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Oramade

Rum 9

SVEN LIDBERG

Budhistorik (9 bud)
2720045
700
2718164
650
2718531
650
2718164
600
2718530
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.