SVEN LIDBERG

402651

SVEN LIDBERG (1929-2009): Krogpersonal, signerad, olja på papper (Krognota), ca 20x9 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 46

SVEN LIDBERG

Budhistorik (17 bud)
2720516
2 600
2720514
2 400
2720508
2720233
2720504
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.