Johnny Friedlaender färgetsning

402648

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, signerad Friedlaender, färgetsning, ca 16,5x13 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 52

Budhistorik (1 bud)

2705244
2016-08-28 10:49:41

2016-09-04 kl 13:04
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.