Angelica Wiik

402646

ANGELICA WIIK (född 1960): Karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (11 bud)
2742217
750
2741979
700
2741869
650
2741824
600
2741868
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.