Angeilca Wiik

402644

ANGELICA WIIK (född 1960), "Räv-vän, signerad Angelica Wiik, 225/290, färglitografi med glitter, ca 60x38 cm; oramad

Rum 9

Angeilca Wiik
Budhistorik (23 bud)
2741894
1 700
2741900
1 700
2741894
1 600
2741893
2741888
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.