Angelica Wiik

402642

ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 6/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (25 bud)
2724138
2724106
1 900
2724006
1 800
2723951
1 700
2723903
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.