Hylla

402640

HYLLA, 1940-tal, lackad björk, asymmetrisk modell, höjd 50, bredd 105 cm

Visst slitage

Hylla 6

Hylla

Budhistorik (2 bud)

2715364
2714344

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.