Angelica Wiik

402639

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kajplats", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 18/290, ca 43x30 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (16 bud)
2723849
2723866
950
2723849
900
2723858
900
2723849
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.