Angelica Wiik

402638

ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 158/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm; oramad

Angelica Wiik
Budhistorik (17 bud)
2716946
2715828
2716923
2715828
950
2710152
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.