Angelica Wiik

402637

ANGELICA WIIK (född 1960), "Mina drömmars stad", signerad Angelica Wiik, 7/290, färglitografi med glitter, ca 29x42,5 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (10 bud)
2716169
950
2710148
900
2709456
850
2710146
850
2709456

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.