Peter Dahl skiss

402636

PETER DAHL (född 1934): Skiss för Handelshögskolan, signerad Peter Dahl, blandteknik/kollage, 13,5x32 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Fack 52

Peter Dahl skiss

Budhistorik (6 bud)
2720433
2720242
3 800
2720241
2718043
2714035

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.