Japanska träsnitt

402633

JAPANSKA TRÄSNITT, 4 st, bl.a. av Kunichika, delar av triptyker, 1800-tal, vardera, ca 36x24 cm

Slitage, fläckar, veck

Orientaliskt, Konst

Japanska träsnitt

Budhistorik (2 bud)

2705069
2703881

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.