Kaffeservis

402632

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, C.G.Hallberg, Stockholm 1940-tal, olika årstämplar, rokokostil, lockknopp i form av blomma, på 4 fötter, kannans höjd inkl knopp ca 26 cm, total vikt ca 1300 g

Slitage

Silver

Kaffeservis

Budhistorik (7 bud)
2717151
4 400
2714897
4 200
2714897
3 600
2707820
2706471
600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.